Vitajte na našej webovej stránke zákazníckeho servisu!
Sme tu preto, aby sme vám poskytli najlepšiu zákaznícku podporu a pomohli vám vyriešiť všetky vaše otázky a problémy ohľadom našich produktov, ako sú pásové dopravníky, dopravníkové pásy a dopravníkové valčeky. Naša stránka ponúka rôzne spôsoby, ako nás kontaktovať, vrátane telefónu, e-mailu, chatu alebo aplikácie WhatsApp, aby vám bolo čo najlepšie odpovedané na vaše otázky.
Naša zákaznícka podpora je k dispozícii 24/7, aby sme vám mohli pomôcť, kedykoľvek budete potrebovať. Naviac ponúkame často kladené otázky, návody, tutoriály a videá, ktoré vám môžu pomôcť s bežnými problémami týkajúcimi sa našich dopravníkov. Ďakujeme, že ste si vybrali našu stránku a tešíme sa na to, ako vám môžeme pomôcť s vašimi dopravníkmi!

Telefonická podpora
CZ   +420 731 829 144
DE   +420 602 314 014

E-mail podpora:
 projekty@jvmmetal.cz

WhatsApp
Jednou z našich najnovších služieb je možnosť komunikovať s našimi technikmi priamo cez aplikáciu WhatsApp a pomocou videa im ukázať problém, ktorý sa objavil na vašom stroji. Vďaka tejto inovatívnej metóde môžeme poskytnúť rýchlu a efektívnu zákaznícku podporu a pomôcť našim zákazníkom vyriešiť problémy čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.
CZ   +420 731 829 144
DE   +420 602 314 014

Vstup do zákazníckej sekcie

Napíšte nám

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Meno
Souhlas se zpracováním osobních údajů